Kadra

image-1 pawejpg

Paweł PABLO Szymkowiak

Moja przygoda z kickboxingiem zaczęła się w 1993 roku na nie istniejącym już ''Stoczniowcu''. Pierwszym trenerem był Bronisław Szczypior u boku którego w 1997 roku zdobyłem III miejsce Mistrza Polski. Od 1999 roku trenował mnie Wojciech Szczerbiński, natomiast w 2005 rozpocząłem treningi w "Duet" Gdańsk, pod okiem trenerów Rafała Kałużnego i Tomasza Biernackiego (w tle na zdjęciu). W tych latach zdobyłem wiele tytułów, brałem udział w licznych startach Mistrzostw Polski Seniorów i Akademickich , pucharach Gdańska, Polski oraz Świata. Największe osiągnięcia: vc mistrz Polski 2008, 3 miejsce na pucharze świata Szeged Węgry, 2 miejsce puchar Europy 2011 (Włochy), wielokrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski Pucharu Polski i Akademickich Mistrzostw Polski, uczestnik gali „Beast of the East”.
Najlepsi moi wychowankowie to medaliści i zdobywcy mistrzostw Polski oraz pucharu Polski i Gdańska.
Specjalizacja MMA, kicboxing, boks.


mikoajjpg

Mikołaj Zygan

W wieku 6 lat, zaczął przygodę ze sportami walki, zapisując się na judo w klubie Bushido. W 2012 roku zapisał się do klubu sztuk i sportów walki "Kanku" gdzie zaczął przygodę z Karate Kyokushin, kickboxingiem i samoobroną. Po czterech latach, by rozwijać się dalej, zaczął trenować u nas na sali Pablo, potem w klubie sako, oraz bushido na kowalach. We wrześniu 2017, dołączył do SGO Gdańsk, gdzie również rozwija umiejętności bojowe, w tym walkę wręcz. Tytuły: Vice mistrzostwo Polski MMA, pierwsze miejsce II chodzieskiej gali "Konfronatcje K1", 2 x pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju Champions Cup (K1), Mistrzostwo i Vice Polski w Karate Kyokushin grappling. 

Specjalizacja kicboxing. oskarjpg

Oskar Herczyk

Czynny zawodnik MMA, a jego dorobek to ponad 40 walk amatorskich w MMA. Mistrz Pomorza Time of Masters, Mistrz Polski Time of Masters, vice Mistrz Polski ALMMA wielokrotny medalista mistrzostw Polski. 3 walki semi pro. Wszystkie wygrane. 5 walk zawodowych, rekord 3-2. 
Specjalizacja MMA